X Koncert z Gwiazdą już za nami!

Gwiazdą tegorocznej, jubileuszowej  edycji była znakomita wokalistka Kasia Cerekwicka.

Swoimi autorskimi przebojami udowodniła jak ogromny potencjał tkwi w jej głosie i jak wielki posiada talent .Utwory „S.O.S.”, „Między słowami”, „Bez Ciebie” i bisowany „Na kolana”, zabrzmiały przy akompaniamencie Dziecięco Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wręczycy Wielkiej.

Dynamiczna kariera Pani Kasi rozwija się nieprzerwanie od 1997 roku, kiedy to  w znanym i  lubianym programie „Szansa na Sukces” pojawiła się  jako młodziutka blondynka o bardzo interesującym głosie. Piosenką Ewy Bem „Wyszłam za mąż, zaraz wracam”  otworzyła sobie drzwi do kariery.
W roku 2000 wydany został jej  debiutancki album pt. „Mozaika”,  lecz to nie on przyniósł jest sukces. Serca publiczności podbiła piosenka „Na kolana” z albumu „Feniks”  w 2006 roku, która szybko znalazła się na listach przebojów oraz zdobyła miano przeboju roku i przyniosła sławę wokalistce. W 2007 wydała trzeci album studyjny pt. „Pokój 203”.
Pierwszy singel, „S.O.S.”, stał się dużym przebojem. W 2008 za piosenkę „Nie ma nic” artystka odebrała nagrodę specjalną podczas festiwalu w Opolu. W 2015 r ukazał się album pt. „Między słowami”, wtedy też nasza gwiazda wykonała z Łukaszem Zagrobelnym na Festiwalu w Opolu piosenkę „Ktoś między nami” . W 2017 roku wyszedł kolejny singiel „Bez Ciebie” , który to wygrał konkurs Opolskich Premier. Również  w tym roku ukazała się płyta z kolędami oraz singel „Bez ciebie”, zwiastujący jej kolejny album.

23 lutego 2020 roku w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury nasza gwiazda Koncert rozpoczęła od przebojów innej wielkiej i słynnej artystki –  Whitney Houston.
Kasia Cerekwicka wykonała siedem utworów przy akompaniamencie naszej Orkiestry. Dodatkowym atutem koncertu było towarzyszenie słynnego, śląskiego tria wokalistek  występującego pod nazwą Frele, które wykonały jeden z największych przebojów Whitney Houston „I will I know”. Publiczność już od pierwszych sekund koncertu dała się ponieść wyjątkowej atmosferze, a pani Kasia skradła serca słuchaczy takimi wielkimi hitami jak: „I wanna dance with somebody” „Saving all my love for you” , “Greatest love of all”, “Step by step”, “ I believe in you and me”, “Million Dollar Bill” czy “I will always love you”.

Tradycyjnie już, Koncert z Gwiazdą zakończył się owacją na stojąco. Mamy nadzieję, że pełni tak wspaniałych muzycznych wrażeń wszyscy z niecierpliwością będą czekać na kolejna edycję.

Więcej zdjęć niebawem!