Koncert Patriotyczny (foto.)

11 listopada w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej odbył się Koncert Patriotyczny z okazji narodowego Święta Niepodległości. Na uroczystości nie zabrakło przedstawicieli lokalnych władz w osobach Starosty Kłobuckiego Henryka Kiepury, Wicestarosty Zdzisławy Kall, Wójta Gminy Wręczyca Wielka Tomasza Osińskiego, a także radnych powiatowych oraz gminnych, dyrektorów placówek kulturalnych i oświatowych. Koncert rozpoczął się wspólnym wykonaniem Hymnu Polski przez wszystkich zebranych. Podczas występu można było usłyszeć najbardziej znane pieśni patriotyczne specjalnie zaaranżowane na ten koncert w wykonaniu muzyków ze studia piosenki z GOK Wręczyca Wielka, Zespołu Wręczynki, Chóru Con Amore oraz solistów: Mai Paruzel, Michała Kiepury, Damiana Banasiaka, Łukasza Pluty, Mateusza Łopat. Wypełniona po brzegi sala jest dowodem na to , że patriotyzm i przywiązania do ojczyzny nie jest dla naszych mieszkańców obojętne. Mamy nadzieję, że koncerty tego typu na stałe zagoszczą w naszym harmonogramie kulturalnym. Dziękujemy wszystkim obecnym na koncercie za czynny w nim udział.