Koncert noworoczny

W niedzielny wieczór 5 stycznia w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury miał miejsce wyjątkowy koncert noworoczny, który swoim patronatem objął nowy Wójt Gminy Wręczyca Wielka Tomasz Osiński. Wypełniona po brzegi sala mogła podziwiać występy: m.in. chóru „Con Amore”, scholi „Anioły Zbawiciela”, scholi „Niebiańskie Nutki” ,zespołu „Cantate Deo”, zespołu muzycznego „Often Hides Band” z Częstochowy oraz grupę mażoretek z naszego domu kultury.  Wśród solistów zaprezentowali się: Kinga Hyra, Ania Majchrzak, Michał Kiepura, Łukasz Pluta, Tomasz Szewczyk, Maja Paruzel. Cały koncert poprowadziła Pani Beata Młynarczyk. Wśród zaproszonych gości pojawili się m.in. Starosta Kłobucki Henryk Kiepura, V-ce Starosta Kłobucki Zdzisława Kall, radni powiatowi – Aneta Kiepura , Wojciech Oczkowski, radni gminy Wręczyca Wielka na czele z Przewodniczącym Rady Gminy Markiem Prubantem, Wójt Gminy Miedźno Piotr Derejczyk, były wójt Gminy Wręczyca Wielka Henryk Krawczyk a także Dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie Małgorzata Majer.