„Zatrzymane w Kadrze – Historia jednej fotografii” – Finał (foto., Video)

11 listopada 2018 r w 100 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury miała miejsce premiera książki pt. „Zatrzymane w Kadrze – Historia Jednej Fotografii” połączona z otwarciem wystawy  prezentującej fragmenty książki. Działanie to zostało zrealizowane w ramach wygranego konkursu w Narodowym Centrum Kultury „Kultura Interwencje –Etnopolska 2018” – dzięki któremu otrzymaliśmy dofinasowanie na ten cel. Premiera książki i otwarcie wystawy poprzedzone było  występem zespołu „Wręczynki”, który na tę okoliczność przygotował repertuar patriotyczny. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim , którym na sercu leży ocalenie od zapomnienia dawnych czasów, zwyczajów i tradycji.