miroslaw sikora

Zmarł ks. Kanonik Mirosław Sikora

miroslaw sikoraZ głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 23 lutego 2018 r., po chorobie w wieku 68 lat zmarł ks kanonik Mirosław Sikora emerytowany proboszcz parafii pw. Św.  Józefa Oblubieńca NMP we Wręczycy Wielkiej. Msza Święta żałobna sprawowana pod przewodnictwem Ks. Acybiskupa Wacława Depo, Metropolity Częstochowskiego odbędzie się 26 lutego 2018 r.  – poniedziałek – godz. 11:00 w Kościele Parafialnym we Wręczycy Wielkiej.

Msza Święta pogrzebowa 27 lutego 2018 r. – wtorek – godz. 10:00 w Kościele pw. Św. Apostoła Piotra i Pawła w Zawierciu. Po Mszy Św. złożenie ciała Śp. ks. Mirosława odbędzie się na cmentarzu przy. ul. Cmentarnej w Zawierciu.

 

Apelujemy do członków Dziecięco – Młodzieżowej orkiestry aby stawili się w jak najliczniejszym składzie na próbie przygotowującej do mszy w poniedziałek 26 lutego 2018 r. o godz. 8:30 do GOK-u we Wręczycy Wielkiej. Dla osób, które będą potrzebowały usprawiedliwienia do szkoły zwalniającego z zajęć w poniedziałek prosimy zgłaszać się do pokoju instruktorów w GOK-u.