7 koncert gwiazda mini

7 Koncert z Gwiazdą Aktualizacja (foto.)

7 koncert gwiazda miniW piątkowy wieczór 20 stycznia br. w naszym Ośrodku Kultury miał miejsce kolejny wyjątkowy koncert organizowany w ramach edycji „Koncert z Gwiazdą”. Była to już 7 edycja, której gwiazdą byli trzej tenorzy w osobach: Adam Sobierajski, Dariusz Stachura oraz Adam Zdunikowski. Znani artyści przy wspaniałym akompaniamencie Dziecięco -Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wręczycy Wielkiej pod batutą Bartłomieja Pięty, zaśpiewali najsłynniejsze przeboje i znane arie operowe i operetkowe.

Podczas koncertu strzelało konfetti, nie brakowało zabawnych sytuacji, a nawet zaśpiewano „Sto lat”. To wszystko dzięki trzem mężczyznom obdarzonym niezwykłym głosem a do tego z charyzmą, poczuciem humoru i umiejętnościami aktorskimi. Widzowie zgromadzeni w sali widowiskowej długo oklaskiwali artystów.

Nasz „Koncert z Gwiazdą” z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dzięki Dyrektorowi Andrzejowi Kała oraz Kapelmistrzowi orkiestry udało się stworzyć wspaniałe widowiska muzyczne, które są jedyne w swoim rodzaju, ponieważ żadna orkiestra dęta w Polsce nie zagrała tylu koncertów z tak znanymi artystami a należy wspomnieć, że we wcześniejszych latach w koncertach z gwiazdą brali udział m.in. Iwona Socha, Zbigniew Wodecki, Justyna Steczkowska, Kayah oraz Maryla Rodowicz. Wielkie brawa należą się też Dzieciom i Młodzieży grającej w orkiestrze, która poprzez ciężką pracę i wyrzeczenia potrafiła zagrać na bardzo wysokim poziomie artystycznym, co zostało zauważone i docenione przez nasze gwiazdy.

 

Galeria zdjęć

{gallery}2017/7_koncert_z_gwiazda{/gallery}

Zdjęcia Dorota Nita – Garbiec

{gallery}2017/7_koncert_z_gwiazda_ng{/gallery}