jesienny 2016

Jesienny Koncert

jesienny 2016W niedzielne popołudnie w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbył się XVIII Jesienny Koncert dla sympatyków kultury. Ideą uroczystości jest prezentacja dorobku artystycznego wszystkich grup działających w GOK. Tegoroczna impreza została podzielona na dwie części artystyczne. W pierwszej z nich zaprezentowali się uczestnicy zajęć studia piosenki, których do występu przygotowała pani instruktor Dorota Janik. Zgromadzeni goście mogli również obejrzeć pokaz tańca w wykonaniu dzieci prowadzonych przez instruktora pana Pawła Maźniaka. W tej części koncertu zaprezentowały się również wszystkie grupy mażoretek na codzień trenujące pod okiem instruktorów pani Marleny Marciniec i pana Michała Knasia. Free-style’owy popis umiejętności dały dzieci z grup break dance, które działają przy Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej z instruktorem panią Justyną Puchała oraz dzieci i młodzież trenująca w Truskolasach pod okiem instruktora pana Damiana Knopa.

W drugiej części wystąpiła Dziecięco – Młodzieżowa Orkiestra Dęta pod batutą kapelmistrza pana Bartłomieja Pięta.

Muzycy wykonali utwory orkiestrowe, które towarzyszyły jej przez ten ostatni rok artystyczny. Podczas koncertu nie zabrakło podziękowań. Dyrektor GOK pan Andrzej Kała podziękował osobom, które odeszły z orkiestry oraz tym którzy ciągle trwają przy DMOD.

Przez cały czas trwania Jesiennego Koncertu wszyscy zebrani mogli podziwiać obrazy w galerii, będące dorobkiem grupy ,,Pryzmat” – artystów związanych z pracownią plastyczną prowadzoną przez instruktora pana Cezarego Sowę.

{gallery}2016/jesienny{/gallery}