mini fotoigrzyska 2015

Foto igrzyska za nami

mini fotoigrzyska 2015Organizatorem foto-igrzysk był klub fotograficzny Widzisz więcej oraz Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej. Uczestnicy zawodów fotograficznych mieli do wyboru dwa tematy do których wykonywali swoje prace: „Sylwetka człowieka oddanego pasji” oraz „Miejsce, które mnie fascynuje”. Zdjęcia należało wykonać na terenie gminy Wręczyca Wielka. Wszyscy pasjonaci fotografii otrzymali mapę z zaznaczonymi atrakcyjnymi miejscami na terenie gminy i wyruszyli na poszukiwanie niezwykłych ujęć.

Gościem specjalnym oraz jurorem był Maciek Nabrdalik, znakomity polski fotograf, który jest członkiem prestiżowej amerykańskiej agencji VII Photo skupiającej najlepszych autorów z całego świata, a także laureatem wielu polskich i międzynarodowych konkursów fotografii prasowej. Wszyscy zainteresowani mieli możliwość wysłuchania jego wspomnień dotyczących rozwoju jego drogi fotograficznej oraz zapoznania się z realizowanymi przez niego projektami.

Dokonując oceny prac zwrócił szczególną uwagę na niepowtarzalność wykonywanych fotografii. Zwycięzcami fotograficznej imprezy zostali Mateusz Zakłada oraz Paweł Hytrowki, którzy otrzymali gratyfikacje finansową. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Zdjęcia

{gallery}2015/fotoigrzyska{/gallery}