jaselka2013

Wręczyckie Jasełka 2015 – wyniki (foto)

jaselka2013W dniach 13 – 14 – 15 stycznia na deskach sceny w sali widowiskowej naszego ośrodka kultury miały miejsce przesłuchania w ramach XIII Wręczyckich Jasełek, których głównym celem jest kultywowanie tradycji związanych z obrzędami i zwyczajami Bożego Narodzenia województwa Śląskiego, ze szczególnym uwzględnieniem świątecznych tradycji powiatu kłobuckiego.

W tym roku do konkursu zgłosiło się 41 zespołów z których 39 zostało przesłuchanych. Poniżej prezentujemy wyniki. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

>>Protokół z posiedzenia komisji<<

Gminny Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkich na uroczystą prezentację zaproszonych laureatów, która będzie miała miejsce w niedzielę 18 stycznia w sali widowiskowej o godz. 15:00Wstęp wolny

{gallery}2015/jaselka/1/{/gallery}

{gallery}2015/jaselka/2/{/gallery}