wigilia 2014

Wigilia PZERiI w GOK – (foto)

wigilia 2014W dniu 18 grudnia br. w naszym Ośrodku Kultury miało miejsce spotkanie wigilijne Polskiego Związku Emrytów, Rencistów i Inwalidów Koła nr 4 z Wręczycy Wielkiej na spotkaniu nie oprócz członków koła przybyli zaproszeni goście w osobach Starosty Kłobuckiego Henryk Kiepura, Wójta Gminy Wręczyca Wielka Henryk Krawczyk, księża z naszej parafii, komendant posterunku policji we Wręczycy Wielkiej, radni, przedstawiciele grona pedagogicznego z naszej gminy, Dyrektor GOPS-u,sołtysi.

Spotkanie rozpoczeło się częścią artystyczną przygotowaną przez studio piosenki oraz najmłodsze grupy mażoretek. Wszystkie występy były nagrodzone brawami. Zadząd emerytów, oraz lokalne władze złożyli przybyłym emerytom życzenia świąteczne, a następnie wszyscy podzielili się opłatkiem. Podczas spotkania nie mogło zabraknąć wspólnego śpiewania kolęd.

 

Na  zbliżające się święta pragniemy złożyć życzenia
przeżywania Bożego Narodzenia w zdrowiu,
radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.
Kolejny rok niech będzie czasem pokoju
oraz realizacji zawodowych i osobistych zamierzeń

Dyrektor
wraz z pracownikami
Gminnego Ośrodka Kultury
we Wręczycy Wielkiej

 

Galeria zdjęć

{gallery}2014/wigilia_2014{/gallery}