konfrontacje 2014 mini

Konfrontacje Teatralne 2014 – (foto)

konfrontacje 2014 miniXI Powiatowe Konfrontacje Teatralne w tym roku odbyły się 18 i 19 listopada w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej. Konkurs odbył się w czterech kategoriach wiekowych: Przedszkola, Szkoły Podstawowe, Gimnazja i Grupy mieszane. Obserwować można było ogromny wkład pracy i zaangażowanie dzieci i młodzieży w trakcie prezentowanych przedstawień. Piękne kostiumy, scenografia, odpowiednia muzyka dodawały atrakcyjności, każdej grupie występującej na scenie. Świadczy to o rozwoju pracy teatralnej w przedszkolach, szkołach i świetlicach, co owocuje coraz wyższym poziomem artystycznym.

” Jury XI Powiatowych Konfrontacji Teatralnych z satysfakcją odnotowuje bardzo pozytywne skutki konsekwentnej kontynuacji pracy teatralnej w Przedszkolach, Szkołach Podstawowych, Gimnazjach Powiatu oraz pracy środowiskowej GOK we Wręczycy Wielkiej . Zaznacza się to w sposób szczególny w zakresie plastyki prezentowanych przedstawień (scenografie, kostiumy). To na dzisiaj już naprawdę wysoki poziom. Coraz lepiej jest w obszarze właściwego doboru repertuaru dla konkretnych grup wiekowych.”

Krystyna Koziołek – członek jury

 

Na prezentacje laureatów, uroczyste ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i rozdanie nagród zapraszamy w niedziele 23 listopada 2014 r. o godz. 15.00 do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej.

 

 Galeria zdjęć

{gallery}2014/konfrontacje_2014{/gallery}