steczkowska mini

4 Koncert z Gwiazdą Justyną Steczkowską (aktualizacja foto.)

steczkowska mini

1 lutego bieżącego roku to ważna data dla Dziecięco – Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej, ponieważ na ten dzień został zaplanowany już po raz 4 „Koncert z Gwiazdą”, którą w tym roku była wybitna polska piosenkarka Justyna Steczkowska. Tego wieczoru widzowie zgromadzeni w sali widowiskowej naszego ośrodka mogli podziwiać utwory z repertuaru Pani Justyny takie jak: „Śpiewaj Yidl mint fild”, „To tylko złudzenie”, „Daj mi chwilę”, „To mój czas”, „Dziewczyna szamana”, „Oko za oko”, „Boskie Buenos” oraz „Grande Valse Brillante”.

Przygotowania do tegorocznej edycji „Koncertu z Gwiazdą” , trwały kilka dobrych miesięcy podczas, których orkiestra szlifowała utwory na koncert aby podczas występu 1 lutego sprostać wymogom jakie stawiały przed nimi utwory z repertuaru Justyny Steczkowskiej.

Występ z tak utalentowaną Gwiazdą  to wielkie przeżycie dla naszych młodych muzyków, którym ten sobotni wieczór na pewno zapadnie głęboko w pamięć tym bardziej, że podczas występu Gwiazda wyraziła się bardzo ciepło o grze naszych młodych muzyków mówiąc słowami :

„Mówcie o Niej wszędzie. Od dobrego słowa wszystko się zaczyna”.

Życzymy Pani Justynie wielu wspaniałych chwil na scenie, niezapomnianych wrażeń oraz cudownej widowni. Mamy nadzieję, że taką okazała się nasza publiczność, która owacjami na stojąco dziękowała za wspaniały wspólny koncert.

Zdjęcia można obejrzeć na oficjalnej stronie Pani Justyny Steczkowskiej

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć {gallery}2014_Steczkowska_J{/gallery}