mini konfrontacje

X Powiatowe Konfrontacje Teatralne – (Aktualizacja)

mini konfrontacjeJuż od 10 lat w listopadzie dzięki Starostwu Powiatowemu oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury można podziwiać zmagania dzieci i młodzieży w przedstawieniach teatralnych, w sali widowiskowej naszego Ośrodka Kultury. Z roku na rok zgłoszone zespoły prezentują coraz to wyższy poziom artystyczny. Konkurs odbywa się w 4 kategoriach: Przedszkola, Szkoły Podstawowe, Gminazja i Grupy Mieszane.

Przesłuchania trwały przez 2 dni co świadczy o dużym zainteresowaniem wśród uczestników.  19 listopada przesłuchania miały przedszkola natomiast 20 pozostałe grupy. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpiło bezpośrednio po przesłuchaniach wszystkich grup.

Nielada atrakcją dla najmłodszych była wystawiona przez Zespół teatralny działający przy Szkole w Kulejach bajka . W tym roku była to „Księżniczka na ziarnku grochu”. Przedstawienie to  cieszyło sie dużą popularnością czego dowodem była pękająca w szwach widownia i to ta najmłodsza, oraz gronkie brawa na koniec.

Wszystkim nagrodzonym składamy szczere gratulacje!

Poniżej przedstawiamy państwu protokół z posiedzienia komisji X Jubileuszowych Powiatowych Konfrontacjach Teatralnych. >> Protokół <<

Galeria zdjęć

{gallery}2013_konfrontacje{/gallery}

Film

{youtube}http://www.youtube.com/watch?v=QP-TtPca360&feature=youtu.be{/youtube}