00635

Sukces orkiestry na międzynarodowym konkursie w Danii

00635W dniach 16 – 19 sierpnia 2012 r. Dziecięco – Młodzieżowa Orkiestra Dęta wraz z grupą Mażoretek wystąpiła na Międzynarodowym  Festiwalu Orkiestr Dętych w Vordingborg (Dania).

 Dziecięco Młodzieżowa Orkiestra Dęta wraz z grupą Mażoretek reprezentując naszą gminę oraz powiat kłobucki odniosła kolejny sukces, tym razem na skalę międzynarodową. Nasza Orkiestra nie była tylko ambasadorem naszej gminy, ale przede wszystkim jedynym reprezentantem Polski na tak prestiżowym Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych MUSIKFEST 2012 Vordingborg. Orkiestra zdobyła Puchar dla Najlepszej Orkiestry Zagranicznej oraz dwa III miejsca w kategoriach:

– TATOO / SHOW – musztra paradna

– OPEN STAGE – scena otwarta

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia:

{gallery}vordingborg_dania{/gallery}