Konkurs literacki "Moja historyjka" rozstrzygnięty

moja historyjka 2017„Jeśli istnieje książka, którą bardzo chciałbyś przeczytać, ale nie została jeszcze napisana, to musisz napisać ją sam”.

Toni Morrison

    25 maja 2017r. W Gminnej Bibliotece Publicznej nagrodzono uczestników konkursu literackiego pod tytułem „Moja historyjka”. Była to już ósma edycja konkursu, którego celem jest między innymi rozbudzanie kreatywności i wyobraźni wśród dzieci i młodzieży.

Nadesłano 97 prac w trzech kategoriach wiekowych; klasy I-III szkoły podstawowej, temat utworu: „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato – moja bajka na dobranoc”, klasy IV – VI szkoły podstawowej – zmagały się z tematem „Przygoda w zaczarowanym lesie”, najstarszą grupę uczestników konkursu stanowili uczniowie gimnazjum,których zadaniem było zmierzenie się z tematem: „Mój pierwszy dzień w nowej szkole”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom „Mojej historyjki” za wzięcie udziału w konkursie, ale przede wszystkim za podzielenie się z nami swoją twórczością i wrażliwością.

Mamy również nadzieję, że dla naszych młodych literatów pisanie będzie zawsze atrakcyjnym sposobem spędzania wolnego czasu, tak jak i czytanie bo „Kto czyta żyje wielokrotnie”.

Galeria

Godziny otwarcia biblioteki

zegarek

Poniedziałek - piątek:

7.30 - 19.30

oraz 2 sobota miesiąca:

 8:00 - 14:00

Telefon: 34 317 00 30

Komputery dla Bibliotek 2016

komputery dla bibliotek2 www