Spotkanie z Mikołajem

00112 grudnia 2012 r. w naszym Ośrodku Kultury pojawił się wyjątkowy gość - Święty Mikołaj, który w sali widowiskowej wręczał dzieciom prezenty. Wizytę Mikołaja poprzedziła bajka pt. "Gdzie się podział Święty Mikołaj" wystawiona przez artystów scen  krakowskich. Po bajce na sali pojawił się najbardziej oczekiwany tego dnia Święty Mikołaj przynosząc ze sobą ogromny worek prezentów.

Wszystkie dzieci były bardzo zachwycone i z zadowoleniem odbierały prezenty a także pozowały do zdjęć pamiątkowych. Kilka z nich zamieściliśmy na końcu. Na zakończenie Święty Mikołaj pożegnał się z wszystkimi i zapowiedział, że zjawi się ponownie za rok przynosząc nowe prezenty tylko dla grzecznych dzieci.

Marzec 2018

XIV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „WIOSNA 2018”

Regulamin   Karta zgłoszenia

XXVII Gminny Konkurs Recytatorski