Koncert charytatywny (foto.)

mini petarda 201717 listopada w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Zebrana publiczność uczestniczyła w Wielkim Koncercie Charytatywnym ,,PETARDA”. Spotkanie zorganizowane zostało przez radnego Rady Miejskiej w Kłobucku Tomasza Wałęgę, Komitet Społeczny ,,Lepsze Jutro”, Gminę Wręczyca Wielka oraz Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej. Na koncercie wystąpiły następujące zespoły: Menhor, Proletaryat, a na końcu publikę porwała gwiazda wieczoru zespół TSA.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęc

Styczeń 2018

XVI Ogólnopolskie "Wręczyckie Jasełka 2018"

Życzenia świąteczne