100 - lecie OSP w Kulejach

mini 100 kuleje

16 września Ochotnicza Straż Pożarna w Kulejach obchodziła 100 lecie istnienia. Uroczystość rozpoczęła się przemarszen od Szkoły Podstawowej im. Orła Białego na plac OSP w Kulejach. Zaprezentowane zostały również pojazdy bojowe z naszej Gminy. Na terenie OSP złożony został raport Komendanta Placu, a następnie odbyło się podniesienie flagi państwowej, odczytanie kroniki, poświęcenie wyremontowanej strażnicy, odznaczenie jednostek oraz zasłużonych druhów.

REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA