Warsztaty w Groniu

mini gronGroń to miejsce wakacyjnych warsztatów muzyczno – tanecznych. Wyjazd został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej. W szkoleniach brali udział najmłodsi artyści uczęszczający na co dzień na zajęcia ze śpiewu, mażoretek oraz gry na instrumentach dętych blaszanych, dętych drewnianych i perkusyjnych. Warsztaty miały na celu pogłębianie umiejętności artystycznych jak również zintegrować się z grupą oraz aktywnie wypocząć w górskim klimacie.

REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA