XJubileuszowy plener malarski grupy PRYZMAT

plener 2017Grupa plastyczna "Pryzmat" wzięła udział w plenerze malarskim w Poroninie, który odbył się w dniach 1 -10 lipca br. Tematyka prac to głównie pejzaże, ukazujące uroki Tatr, ale nie zabrakło również zakopiańskiego folkloru i elementów architektury. Efekt pleneru to ponad dwadzieścia prac malarskich wykonanych przez dwunastu członków grupy "Pryzmat". Większość prac powstała w konwencji realistycznej w technikach: oleju i akrylu. Plener był również świetną okazją do integracji grupy, doskonalenia warsztatu i wspólnego poszukiwania inspiracji czego owocem są interesujące i różnorodne prace. Będzie można je zobaczyć podczas jesiennej wystawy w Gminnym Ośrodku Kultury.

W plenerze wzięły udział następujące osoby:

Fornalczyk Barbara, Idzikowska Teresa, Jarząbek Maria, Jóźwik Irena, Klimczak Czesława, Klimczak Jerzy, Kwiatkowska Alina, Mańczyk Hanna, Onysyk Krystyna, Syguda Barbara, Cezary Sowa, Agnieszka Węgiel.

 

Galeria zdjęć

Szukaj na stronie

Najbliższe konkursy

Styczeń 2018

 XVI Ogólnopolskie "Wręczyckie Jasełka 2018"

WYNIKI

Najnowsze Video

Życzenia świąteczne

Spotkanie z Mikołajem

Wernisaż grupy "PRYZMAT"

Koncert patriotyczny

Bajka Strach ma wielkie oczy


loga UE

Wykończenie Wnętrza Sali Widowiskowej w budynku Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej - etap I

sala widowiskowa

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013

Przeczytaj więcej

Pobierz pliki

Tutaj znajdziesz wszelkie dokumenty gotowe do pobrania (karty zgłoszeń,regulaminy konkursów)

Pobierz

Polubiło nas