XJubileuszowy plener malarski grupy PRYZMAT

plener 2017Grupa plastyczna "Pryzmat" wzięła udział w plenerze malarskim w Poroninie, który odbył się w dniach 1 -10 lipca br. Tematyka prac to głównie pejzaże, ukazujące uroki Tatr, ale nie zabrakło również zakopiańskiego folkloru i elementów architektury. Efekt pleneru to ponad dwadzieścia prac malarskich wykonanych przez dwunastu członków grupy "Pryzmat". Większość prac powstała w konwencji realistycznej w technikach: oleju i akrylu. Plener był również świetną okazją do integracji grupy, doskonalenia warsztatu i wspólnego poszukiwania inspiracji czego owocem są interesujące i różnorodne prace. Będzie można je zobaczyć podczas jesiennej wystawy w Gminnym Ośrodku Kultury.

W plenerze wzięły udział następujące osoby:

Fornalczyk Barbara, Idzikowska Teresa, Jarząbek Maria, Jóźwik Irena, Klimczak Czesława, Klimczak Jerzy, Kwiatkowska Alina, Mańczyk Hanna, Onysyk Krystyna, Syguda Barbara, Cezary Sowa, Agnieszka Węgiel.

REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA