Przegląd Orkiestr w Dankowie (foto.)

dankow 201725 czerwca odbył się XIX Powiatowy Przegląd Orkiestr Dętych w Dankowie, gdzie Dziecięco - Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Mażoretkami zdobyła nagrodę Grand Prix. W przeglądzie brało udział 11 orkiestr z powiatu kłobuckiego: Orkiestra Dęta z Krzepic, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Zajączki Pierwsze, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Starokrzepice, Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta Wręczyca Wielka, Orkiestra Dęta OSP w Ostrowach nad Okszą, Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej Miedźno, Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta GOK Lipie, Młodzieżowa Orkiestra Dęta GOKiS Panki, Orkiestra Dęta OSP Złochowice, Orkiestra Dęta z Przystajni, Dziecięca Orkiestra Dęta z Przystajni. Przegląd rozpoczął się przemarszem orkiestr z mażoretkami. Orkiestry wykonały tradycyjnie utwór wspólny - marsz „Orkiestry dęte”. Otwarcia XIX Powiatowego Przeglądu Orkiestr Dętych dokonali: Starosta Kłobucki, prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych - Henryk Kiepura, Wójt Gminy Lipie – Bożena Wieloch oraz Proboszcz Parafii pw. Świętego Stanisława Biskupa Męczennika w Dankowie – Henryk Dusza.

REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA