Występ orkiestry w Łodzi (foto.)

lodz 2017Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wręczycy Wielkiej wraz z Mażoretkami uświetniła swym udziałem VII Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE. Orkiestra poprowadziła Folkowy Korowód ulicą Piotrkowską. Przemarsz rozpoczął się o godz.16.00. Trasa korowodu przebiegała od pasażu Schillera do Placu Wolności. Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE odbywa się w Łodzi od 2011 roku. Organizatorami festiwalu są Pałac Młodzieży im. J. Tuwima w Łodzi oraz Fundacja Promocji i Wspierania Twórczości CONVIVO. W tegorocznej edycji brało udział około 400 uczestników z 15 krajów świata i różnych regionów Polski. Uczestnikami festiwalu byli młodzi artyści: zespoły taneczne, wokalne i wokalno-muzyczne, soliści, fotografowie, designerzy, projektanci mody oraz profesjonalni artyści – inspirujący się w swojej twórczości tradycjami narodowymi, folklorem i kulturą etniczną.

Marzec 2018

XXVII Gminny Konkurs Recytatorski

XIV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „WIOSNA 2018”

Regulamin    Karta zgłoszenia