XVIII Festival Internazionale Bande Musicali e Majorettes w Giulianova 31 maj – 04 czerwca 2017 (foto.,video)

wlochy 2017Festiwal w Giulianova we Włoszech przyciąga co roku młodzież z różnych stron świata.

W XVIII Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych i Mażoretek w Giulianova we Włoszech wzieło udział 20 orkiestr, między innymi z Meksyku. Francji, Bułgari, Sycyli. Również Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Mażoretkami z Wręczycy Wielkiej uczestniczyła w tym prestiżowym konkursie. Artyści z Gminnego Ośrodka Kultury mogli zaprezentować się już pierwszego dnia festiwalu tj. 31 maja, występując na placu Buozzi. Kolejne dni obfitowały w występy naszej orkiestry w różnych częściach miasta. Najważniejszym dniem dla wszystkich uczestników konkursu był oczywiście koncert finałowy i ogłoszenie wyników. Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta i Mażoretki zdobyły III Nagrodę Publiczności oraz II miejsce w kategorii Pokaz Musztry Paradnej. Zmęczeni, ale pełni wrażeń wrócili do domu zwiedzając po drodze Padwę i uroczą Wenecję.

Maj 2017

XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny

"Zaczarowany ogród"

XXVI Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej