Popis młodych muzyków (foto.)

mini popis 201713 maja w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury odbyły się prezentacje młodych instrumentalistów. Ta cykliczna impreza zgromadziła na scenie ponad trzydziestu adeptów muzyki. Młodzi wykonawcy prezentowali swoje umiejętności pod czujnym okiem swych instruktorów: Bartłomieja Pięty, Ewy Pięty, Wojciecha Pydy, Stanisława Przygody i Łukasza Kędziory. We wręczyckiej Sali rozbrzmiewały dziarskie trąbki, subtelne flety i niesforna perkusja. Wielki entuzjazm wzbudziła ostatnia prezentacja wykonania trzech braci. Cała impreza została zwieńczona wspólnym wykonaniem wszystkich muzyków. Trzynasty dzień miesiąca tym razem okazał się szczęśliwy czego dowodem były rzęsiste owacje.

Maj 2017

XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny

"Zaczarowany ogród"

XXVI Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej