Zaczarowany ogród 2017 (foto.)

zaczarowany 2017 mini19 maja w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy, ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w XII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym ,,Zaczarowany Ogród“. Celem konkursu była prezentacja oraz promocja twórczości dzieci i młodzieży, pobudzenie wyobraźni, rozwijanie myślenia twórczego. Młodzi artyści musieli wykonać w dowolnej technice kolorystycznej fantastycznej kompozycję, ukazującą zaczarowany ogród inspirowany światem fauny i flory, wzbogaconej o własną wyobraźnię twórczą. Do konkursu zgłoszono 679 prac. Komisja w składzie Małgorzata Chebel, Renata Włóka, Cezary Sowa przyznała 204 nagrody i wyróżnienia. Na szczególną uwagę zasługuje praca Pauliny Kurzacz - podopiecznej instruktora plastyki Cezarego Sowy z GOK Wręczyca Wielka, która zdobyła nagrodę Grand Prix. Jak widać popularność naszego konkursu świadczy o potrzebie i sensie jego kontynuowania. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych edycjach.

Marzec 2018

XIV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „WIOSNA 2018”

Regulamin   Karta zgłoszenia

XXVII Gminny Konkurs Recytatorski