XI Wręczyckie Jasełka 2013 - zdjęcia

jaselka miniStyczeń to miesiąc, w którym w wielu miejscach odbywają się przedstawienia bożonarodzeniowe, czyli Jasełka. Najbardziej cieszą te, w których aktorami są najmłodsi.

Stowarzyszeniem PROM wraz z Gminnym Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej oraz Powiatem Kłobuckim przy wsparciu finansowym Stowarzyszenia LGD Zielony Wierzchołek Śląska już poraz 11 zorganizowało konkurs pod nazwą "Wręczyckie Jasełka 2013" - Tradycje bożonarodzeniowe budujące tożsamość. Przesłuchania mające na celu wyłonienie laureatów konkursu  jak co roku organizowane są w pierwszy wtorek po "Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy". Wręczyckie Jasełka cieszą się coraz większą popularnością wsród uczestników, dlatego w tym roku przesłuchania odbywały się przez 3 dni tj. od 15 do 17 stycznia 2013 r., były podzielone na kategorie wiekowe. Niektóre nagrodzone zespoły zostały zaproszone do zaprezetowania swojego przedstawienia podczas oficjalnego ogłoszenia wyników i wręczenia nagród, które miało miejsce 20 stycznia (niedziela) 2013 r. o godz. 17:00. Zgromadzona widownia była świadkiem jak dużo serca oraz zaangażowania wkładały w występ dzieci podczas przedstawień. Barwne stroje, scenografia dodawały szczególnego charakteru jasełkom, które napewno podobały się licznie zgromadzonej publiczności.

Dziękujemny bardzo Stowarzyszeniu LGD Zielony Wierzchołek Ślaską za współpracę przy organizacji "XI Wręczyckich Jasełek". Mamy nadzieję, że nasze wspólne działania będą przynosiły wiele satysfakcji przez kolejne lata”.

Serdecznie dziekujemy i zapraszamy wszystkich w przyszłym roku.

Poniżej przedstawiamy galerie zdjęć z przesłuchań oraz finału konkursu. Życzymy miłego oglądania.

Galeria zdjęć 15 stycznia 2013 r.

 

Galeria zdjęć 16 stycznia 2013 r.

 

Galeria zdjęć 17 stycznia 2013 r.

 

Galeria zdjęć 20 stycznia 2013 r. - finał

Szukaj na stronie

Najbliższe konkursy

Maj 2018

 XXVII Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej

WYNIKI

XIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „ZACZAROWANY OGRÓD”

WYNIKI

Najnowsze Video

Warsztaty ceramiczne

3 Maja 2018

Ożenekloga UE

Wykończenie Wnętrza Sali Widowiskowej w budynku Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej - etap I

sala widowiskowa

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007 - 2013

Przeczytaj więcej

Pobierz pliki

Tutaj znajdziesz wszelkie dokumenty gotowe do pobrania (karty zgłoszeń,regulaminy konkursów)

Pobierz

Polubiło nas