K.K. Blues Band - audycja muzyczna

Plakat vlues14 grudnia 2012 r w Sali Widowiskowej naszego domu kultury  Stowarzyszenie "Razem na wyżyny" w ramach realizacji projektu „Keep swinging!” promującego muzykę jazzową wśród dzieci i młodzieży z orkiestr dętych z Konopisk, Mykanowa i Wręczycy Wielkiej, przygotowało "audycja muzyczna" - koncert połączony z komentarzem muzycznym gdzie zagrał zespół bluesowy K.K. Blues Band w składzie:

- Krzysztof Krzywański (gitara),

- Janusz Kluczniak (bass, wokal),

- Andrzej Młodkowski (instrumenty),

- Andrzej Wardęga (perkusja),

- Jacek Rozpędek (piano),

- Jakub Konieczko (harmonijka ustna).

Projekt "Keep swinging!" współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jak zwykle zainteresowanie było bardzo duże czego dowodem była wypełniona po brzegi widownia naszej sali.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Galeria zdjęć:

Warsztaty ceramiczne