Warsztaty ceramiczne w Kuźnicy Starej

ceramika 2018Młodzi artyści, którzy rozwijają swoje zdolności na zajęciach plastycznych w naszym Ośrodku Kultury, już po raz drugi wzięli udział w warsztatach ceramicznych, które odbyły się 11 maja br. w Kuźnicy Starej. To tam w "Czarodziejskiej Zagrodzie" – Pracowni Ceramiki i Sztuk Wszelakich, odkrywaliśmy jak można tworzyć w glinie.

Majowe popołudnie w "Czarodziejskiej Zagrodzie" było nie tylko wspaniałą zabawą, ale również okazją do poznania metod pracy z gliną, rozwijania zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Każdy z uczestników mógł spróbować swoich sił i stworzyć własne dzieło ceramiczne.

Galeria zdjęć z warsztatów

Warsztaty ceramiczne