Mikołaj w GOK-u - 2017 (foto.video)

mikolaj 2017 miniW niedzielne popołudnie 3 grudnia odwiedził nas długo oczekiwany gość – Święty Mikołaj. Spotkanie z Mikołajem było poprzedzone bajką pt. ,,List do Św. Mikołaja” w wykonaniu aktorów teatru ,,Skrzat” z Krakowa. Nasz wyjątkowy gość na scenie Gminnego Ośrodka Kultury wręczył dzieciom prezenty i przekazał świąteczne życzenia.

Marzec 2018

XIV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „WIOSNA 2018”

Regulamin   Karta zgłoszenia

XXVII Gminny Konkurs Recytatorski