Jesienny Koncert dla Sympatyków Kultury (foto.)

mini jesienny koncert 201726 listopada br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej miał miejsce jak co roku ,,Jesienny Koncert ” dla sympatyków kultury. Ideą koncertu jest prezentacja wszystkich grup artystycznych działających w naszym GOK-u. Podczas imprezy publiczność mogła podziwiać występy mażoretek, które prowadzi instruktor Kamil Mastalerz, grupy tańca towarzyskiego – instruktor Paweł Maźniak, tancerzy z grupy Mini True Break z Truskolas – instruktor Damian Knop, wokaliski ze Studia Piosenki – instruktor Dorota Janik. Na zakończenie na scenie zaprezentowała się Dziecięco – Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Podczas uroczystości dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury pan Andrzej Kała oraz kapelmistrz orkiestry pan Bartłomiej Pięta serdecznie podziękowali Jędrzejowi Tukajowi i Kacprowi Załogowskiemu za wieloletnią pracę w orkiestrze oraz Karolowi Mastalerzowi za całokształt pracy w DMOD. Licznie zgromadzona widownia oprócz występów na scenie mogła podziwiać wystawę ceramiki, której autorami są dzieci z grup plastycznych - Instruktor Cezary Sowa, oraz wystawę obrazów autorstwa grupy "PRYZMAT" działającej przy GOK.

Styczeń 2018

XVI Ogólnopolskie "Wręczyckie Jasełka 2018"

REGULAMIN   KARTA ZGŁOSZENIA

Spotkanie z Mikołajem