Promocja książki połączona z wykładem (foto.)

smoki 20178 listopada odbyła się prelekcja Marka Sikorskiego dotycząca utworów pt. ,Na tropach smoka wawelskiego” oraz ,,Smoki i samobije”. Spotkania miały miejsca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Kalei oraz w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej. Pan Marek Sikorski jest historykiem sztuki, doktorem nauk humanistycznych w zakresie historii jak również autorem wielu książek o zabytkach i dziejach kultury. Autor w trakcie spotkania opowiadał o swoich książkach.

Warsztaty ceramiczne

3 Maja 2018