Kolejna bajka za nami (foto.)

bajka 3 miniAktorzy teatru Skrzat z Krakowa zawitali 24 października do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej. Wypełniona po brzegi sala obejrzała bajkę pt. ,,Strach ma wielkie oczy”. Nasi najmłodsi widzowie mogli aktywnie brać udział w spektaklu poprzez śpiew, odpowiedzi na pytania zadawane przez aktorów. Dzieci poznały znaczenie zwrotu „strach ma wielkie oczy” dzięki znakomitej grze aktorów, muzyce, interakcji między aktorami i dziećmi oraz pouczających scenkach. Teraz dzieci już dobrze wiedzą, że często obiekt naszego lęku i strachu w rzeczywistości wcale nie jest taki groźny, na jaki wygląda.

Marzec 2018

XIV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „WIOSNA 2018”

Regulamin   Karta zgłoszenia

XXVII Gminny Konkurs Recytatorski