Konkurs plastyczny i literacki

mini alkoholowy 201717 października odbył się XXIV Konkurs Plastyczny oraz XIII Konkurs Literacki pt. ,,Rodzina – mój przyjazny świat”, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej, a fundatorem nagród była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Konkurs adresowany był dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Wręczyca Wielka. Celem było wyzwolenie zainteresowań plastycznych i literackich, szerzenie idei trzeźwości wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie wyobraźni. Każda szkoła mogła zgłosić po trzech uzdolnionych uczestników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem dowodem czego było zgłoszenie 35 prac literackich i 49 prac plastycznych. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Marzec 2018

XIV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „WIOSNA 2018”

Regulamin   Karta zgłoszenia

XXVII Gminny Konkurs Recytatorski