Poranki muzyczne

poranki 2017Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej zorganizował poranki muzyczne, które odbyły się w ZSP w Kalei, SP we Wręczycy i SP w Węglowicach. Celem spotkań było zachęcenie dzieci i młodzieży do nauki gry na instrumentach muzycznych. Zawodowi muzycy Filharmonii Częstochowskiej z kapelmistrzem Dziecięco – Młodzieżowej Orkiestry Dętej Bartłomiejem Piętą zagrali dla uczniów krótki koncert. Każdy muzyk opowiedział o swoim instrumencie muzycznym, pokazał z czego on się składa, po czym wybrani uczniowie mogli spróbować wydobyć samodzielnie dźwięki z instrumentów.

Było to wyjątkowe spotkanie ponieważ artyści pokazali, że na instrumentach można grać nie tylko utwory klasyczne
i poważne ale również rozrywkowe w stylu disco polo. Każdą osobę chcącą przeżyć niesamowitą przygodę oraz nauczyć się gry na wybranym instrumencie muzycznym zapraszamy na zajęcia do Gminnego Ośrodka kultury we Wręczycy Wielkiej.

REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA