Warsztaty teatralne

teatr 2017 kkGminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej zorganizował warsztaty teatralne przeznaczone dla instruktorów i nauczycieli. Zajęci poprowadziła pani Krystyna Koziołek, która jest reżyserem teatralnym, pedagogiem, certyfikowanym coachem ICF. Spotkanie odbyło się w związku ze zbliżającymi XIV Powiatowymi Konfrontacjami Teatralnymi. Zakresem warsztatów było m. in. dobór repertuaru, organizacja zespołu, praktyczne ,,zagospodarowanie” sceny w tym elementy scenografii, dekoracja, kostiumy, rekwizyty, oświetlenie, dźwięk oraz reżyseria świateł i dźwięku.

REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA