Zapraszamy na warsztaty teatralne

grupa teatrW ZWIĄZKU Z ODBYWAJĄCYMI SIĘ JUŻ PO RAZ CZTERNASTY POWIATOWYMI KONFRONTACJAMI TEATRALNYMI GMINNY OŚRODEK KULTURY ZAPRASZA NAUCZYCIELI PRZYGOTOWUJĄCYCH UCZNIÓW DO WYSTĘPU NA SCENIE DO UDZIAŁU W WARSZTATACH TEATRALNYCH PROWADZONYCH PRZEZ PANIĄ REŻYSER KRYSTYNĘ KOZIOŁEK.

Praca warsztatowa będzie się opierała na grach i zabawach integrujących grupę, wyzwalających pozytywne emocje, energię, dynamizm. Zajęcia warsztatowe skupią się na tym jak poprawnie interpretować teksty, reagować na akcje partnerów scenicznych, jak prawidłowo dobierać treści do wieku aktorów, zintegrować ciało i emocje oraz ćwiczyć technikę mowy i zdolność czujnego słuchania.

ZAJĘCIA ODBĘDĄ SIĘ W GMINNYM OŚRODKU KULTURY WE WRĘCZYCY WIELKIEJ DNIU 11 PAŹDZIERNIKA W GODZINACH OD 13.00 DO 17.00

PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY POD NUMEREM 34-319-24-24.

Marzec 2018

XXVII Gminny Konkurs Recytatorski

XIV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „WIOSNA 2018”

Regulamin    Karta zgłoszenia