Ania Majchrzak ze Studia Piosenki na podium konkursu

ania klobuck 2017 mini www

Młoda artystka Anna Majchrzak uczęszczająca na zajęcia studia piosenki w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej osiągnęła duży sukces. Podopieczna pani Doroty Janik zajęła II miejsce w XIX Jurajskim Festiwalu Piosenki ,,Mój Ulubiony Przebój” organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury im. Władysława Sebyły w Kłobucku. Celem konkursu było m. in. upowszechnianie twórczości kompozytorów muzyki polskiej, uwrażliwienie dzieci i młodzieży na sztukę śpiewu, integracja dzieci, młodzieży oraz dorosłych – wymiana doświadczeń. Jury w składzie: Paulina Zarzycka, Katarzyna Tondyra, Wojciech Królikowski oceniali przede wszystkim dobór repertuaru do wieku wykonawcy, technikę i walory głosowe, aranżację i opracowanie utworu oraz prezentację i ogólny wyraz artystyczno – sceniczny.

Styczeń 2018

XVI Ogólnopolskie "Wręczyckie Jasełka 2018"

Życzenia świąteczne

Spotkanie z Mikołajem