Bajka "Z Kulturą na ty" (foto.)

bajka 2 miniWypełnioną po brzegi salę widowiskową Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczyca Wielkiej odwiedzili aktorzy teatru ,,Skrzat” z Krakowa. Zaprezentowali się najmłodszym odbiorcą w spektaklu pt. ,,Z kulturą na ty”. Artyści przedstawili dzieciom zasady dobrego zachowania się w różnych sytuacjach i miejscach. Najmłodsi widzowie dowiedzieli się m.in. jak należy zachować się przy przywitaniu, w teatrze oraz czy wolno wyśmiewać się z innych ludzi. Dzieci gromkimi brawami podziękowali aktorom za przedstawienie, które było ciekawe nie tylko pod względem przekazywanych treści ale również kolorowych strojów i dekoracji.

Styczeń 2018

XVI Ogólnopolskie "Wręczyckie Jasełka 2018"

REGULAMIN   KARTA ZGŁOSZENIA

Spotkanie z Mikołajem