Warsztaty ceramiczne w "Czarodziejskiej Zagrodzie" aktualizacja (Video)

mini poraj 201723 września br. w sobotę grupa dzieci i młodzieży wzięła udział w warsztatach ceramicznych w miejscowości Kuźnica Stara k. Poraja. Dzieci na początku dowiedziały się w jaki sposób powstają wyroby ceramiczne; skąd bierze się glinę i jakie są techniki tworzenia. Następnie każdy mógł stworzyć swoje własne, niepowtarzalne dzieło. Tworzenie z gliny było świetną zabawą i sposobem na spędzenie wolnego czasu w twórczej i wesołej atmosferze. Pomimo deszczowej pogody "Czarodziejska Zagroda" okazała się być miejscem rzeczywiście magicznym, zielonym, pełnym ciekawych rzeźb i ceramicznych arcydzieł.

REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA