Wręczyca na Folkowo aktualizacja(foto. video)

wreczyca na folkowo 2017W ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych ,,Folkowe Inspiracje“ w Łodzi, Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej oraz Stowarzyszenie WeWręczycy przy współpracy z Pałacem Młodzieży Juliana Tuwima w Łodzi zorganizowali koncert muzyczno – taneczny pt. ,,Wręczyca na folkowo“. Wręczycka Sali widowiskowa gościła następujące zespoły: Narodowy Zespół Tańca Współczesnego ,,Flamingo“ z Ukrainy, Zespół Artystyczno – folklorystyczny z Palestyny ,,al.Zebabdeh Dabka Group“, Narodowy Zespół Artystyczny Muzyki Ludowej ,,Pervocvit“ z Ukrainy, Zespół Taneczny ,,Ge Folk“ z Gruzji, Narodowy Zespół Tańca Ukraina ,,Barvinok“. Już po raz trzeci Gminny Ośdoek Kultury gościł tak wspaniałe zespoły. Dwie wcześniejsze odsłony odbywały się pod hasłem ,,Łączy nas Folk“ oraz ,,Słowiański Karnawał“

Marzec 2018

XXVII Gminny Konkurs Recytatorski

XIV Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „WIOSNA 2018”

Regulamin    Karta zgłoszenia

Regulamin    Karta zgłoszenia