Występ orkiestry

unnamed

Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Wręczycy Wielkiej wraz z Mażoretkami uświetni swym udziałem VII Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE. Orkiestra poprowadzi Folkowy Korowód ulicą Piotrkowską w dniu 26.06.2017. Przemarsz rozpocznie się o godz.16.00 i potrwa do godz. 17.00. Trasa korowodu będzie przebiegała od pasażu Schillera do Placu Wolności. Międzynarodowy Festiwal Twórczości Młodych FOLKOWE INSPIRACJE odbywa się w Łodzi od 2011 roku. Organizatorami festiwalu są Pałac Młodzieży im. J. Tuwima w Łodzi oraz Fundacja Promocji i Wspierania Twórczości CONVIVO. W tegorocznej edycji weźmie udział około 400 uczestników z 15 krajów świata i różnych regionów Polski. Uczestnikami festiwalu są młodzi artyści: zespoły taneczne, wokalne i wokalno-muzyczne, soliści, fotografowie, designerzy, projektanci mody oraz profesjonalni artyści – muzycy, plastycy, fotografowie, projektanci i designerzy inspirujący się w swojej twórczości tradycjami narodowymi, folklorem i kulturą etniczną.

REGULAMIN     KARTA ZGŁOSZENIA