Sukces młodej wokalistki Ani Majchrzak

ania gniat

Anna Majchrzak zajęła II miejsce w VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenek Janusza Gniatkowskiego w Poraju. Do konkursu artystkę przygotowała pani Dorota Janik - instruktor studia piosenki z Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej. Celem spotkania była popularyzacja dorobku twórczości Janusza Gniatkowskiego, przybliżanie zmian zachodzących w polskiej kulturze, poprzez piosenki Janusza Gniatkowskiego, spotkanie różnych pokoleń miłośników piosenki celem wymiany doświadczeń artystycznych oraz wyłanianie i promocja młodych talentów. Nasza uczestniczka rywalizowała w kategorii 8-13 lat. Anna Majchrzak osiągnęła wielki sukces, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki. Wokalistce i instruktorowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Styczeń 2018

XVI Ogólnopolskie "Wręczyckie Jasełka 2018"

Życzenia świąteczne

Spotkanie z Mikołajem