Na Skrzyżowaniu Kultur (foto., Video)

W ubiegłą niedzielę tj. 28.10.2018 r. byliśmy świadkami wspaniałego koncertu „Na Skrzyżowaniu Kultur” którego partnerami było Stowarzyszenie „WeWręczycy”, Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej, Pałac Młodzieży im. Julian Tuwima w Łodzi, Fundacja „CONVIVO”. Zebrani widzowie mogli podziwiać występy zespołów oraz solistów z Białorusi, Ukrainy, Holandii, Polski, Rosji. W koncercie wzięły udział zespoły: Narodowy Zespół Tańca Ukrainy „BARVINOK” z Kijowa, Narodowy Zespół Muzyczno-Folklorystyczny „PERVOCVIT” z Kijowa, Narodowy Zespół Wokalno – Folklorystyczny „NAMYSTO” z Gorodka na Ukrainie,  Zespół Pieśni i Tańca POLTEX z Łodzi oraz soliści: Mikita Rubatski z Białorusi, Denis Smit z Holandii oraz Stanislav Klian z Rosji.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego koncertu.