Moja historyjka – wręczenie nagród (foto.)

„Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi  ludźmi minionych czasów.” Kartezjusz

15 czerwca 2018 w Bibliotece we Wręczycy Wielkiej odbyło się ogłoszenie wyników w konkursie literackim „Moja historyjka”. Do tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 51 prac w trzech kategoriach. Najmłodsi uczestnicy z klas I-III przygotowali przepięknie ilustrowane bajeczki, uczniowie klas IV-VI spróbowali swoich sił pisząc komiksy a najstarsi, czyli uczniowie klas siódmych i gimnazjów pochwalili się umiejętnością pisania opowiadań z nutką fantazji. Uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni  dyplomem i  książką.

Jak co roku, tak i w tym również prace  zaskakują pomysłowością, techniką i inwencją twórczą autorów. Prace zgłoszone do konkursu można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w naszej bibliotece do końca czerwca. Serdecznie zapraszamy.