Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zajęciami prowadzonymi w naszym Ośrodku ( tańcem towarzyskim, mażoretkami, śpiewem, break- dance’m, zajęciami plastycznymi, grą w Dziecięco – Młodzieżowej Orkiestrze Dętej) do zapisywania dzieci na zajęcia w roku szkolnym 2017/2018 od dziś tj. 04-09-2017 r.
w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej w pokoju instruktorów lub telefonicznie pod numerem telefonu : 34 319 24 00 lub 34 319 24 24
Miło nam będzie widzieć zarówno dotychczasowych podopiecznych, jak i nowych miłośników zajęć kulturalnych.
Plan zajęć:
Zajęcia studio piosenki – Pani Dorota Janik
PONIEDZIAŁEK i WTOREK od godz. 16:00
Taniec Towarzyski – Pan Paweł Maźniak – UWAGA zajęcia zaczynają się od czwartku 21 września
WTOREK 18:00 – 20:00 (średnia 18:00 – 19:00, najstarsza 19:00 – 20:00)
CZWARTEK 17:00 – 20:00 (kolejno grupa najmłodsza 17:00 – 18:00, średnia 18:00 – 19:00, najstarsza 19:00 – 20:00)
Mażoretki – UWAGA pierwsze zajęcia organizacyjne odbędą się we wtorek 12 września o godz. 16:30 – ZAPRASZAMY NA TĘ GODZINĘ WSZYSTKIE GRUPY
WTOREK od 16:30 do 20:00 (młodsza 16:30 – 17:30, średnia 17:30 – 18:30, najstarsza 18:30 – 20:00)
CZWARTEK od 16:30 do 20:00 (młodsza 16:30 – 17:30, średnia 17:30 – 18:30, najstarsza 18:30 – 20:00)
Zajęcia Break dance dla najmłodszych
WTOREK od godz. 16:30
CZWARTEK od godz. 15:30
Zajęcia Plastyczne – Pan Cezary Sowa
PONIEDZIAŁEK GR I – 16:00 – 18:00 (kl. I, II, III)
WTOREK GR II – 14:00 – 16:00 (kl I, II, III)
WTOREK GR III – 16:00 – 18:00 (kl IV, V)
CZWARTEK GR IV – 15:00 – 18:00 (kl VI, VII, + Gimnazjum)
Zajęcia indywidualne – instrumenty dęte blaszane – Pan Bartłomiej Pięta
PONIEDZIAŁEK I ŚRODA od godz. 16:00 (w tym czasie mogą zgłaszać się nowe osoby na przesłuchania)
Zajęcia indywidualne – instrumenty dęte blaszane – Pan Stanisław Przygoda
PONIEDZIAŁEK I ŚRODA od godz. 16:00
Zajęcia indywidualne – flet – Pani Ewa Pięta
PONIEDZIAŁEK I ŚRODA od godz. 17:00
Zajęcia indywidualne – instr. perkusyjne – Pan Łukasz Kędziora
PONIEDZIAŁEK od godz. 17:00
ŚRODA od godz. 17:00
PIĄTEK od godz. 16:00
Joga dla dorosłych
WOREK godz. 18:00
Zajęcia indywidualne – instr. drewniane – Pan Wojciech Pyda
SOBOTA od godz. 09:00
ORKIESTRA
ŚRODA 19:00 – Duża orkiestra
SOBOTA 9:00 – Duża orkiestra
SOBOTA 11:30 – Mała orkiestra
Wszystkie zajęcia zaczynają się od poniedziałku 11 września 2017 r. prócz zajęć indywidualnych z Panem Bartłomiejem Piętą które rozpoczną się w środę 13 września.
Przedstawiony plan zajęć może ulec zmianie , o czym na bieżąco będziemy informować.