Skip to main content
dzieciaczki 01www

ZAJĘCIA 2017/2018 (aktualizacja)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zajęciami prowadzonymi w naszym Ośrodku ( tańcem towarzyskim, mażoretkami, śpiewem, break- dance’m, zajęciami plastycznymi, grą w Dziecięco – Młodzieżowej Orkiestrze Dętej) do zapisywania dzieci na zajęcia w roku szkolnym 2017/2018 od dziś tj. 04-09-2017 r. 
w Gminnym Ośrodku Kultury we Wręczycy Wielkiej w pokoju instruktorów lub telefonicznie pod numerem telefonu : 34 319 24 00 lub 34 319 24 24

Miło nam będzie widzieć zarówno dotychczasowych podopiecznych, jak i nowych miłośników zajęć kulturalnych.

dzieciaczki 01www

Plan zajęć:

Zajęcia studio piosenki – Pani Dorota Janik

PONIEDZIAŁEK i WTOREK od godz. 16:00

 

Taniec Towarzyski – Pan Paweł Maźniak – UWAGA zajęcia zaczynają się od czwartku 21 września

WTOREK 18:00 – 20:00 (średnia 18:00 – 19:00, najstarsza 19:00 – 20:00)

CZWARTEK 17:00 – 20:00 (kolejno grupa najmłodsza 17:00 – 18:00, średnia 18:00 – 19:00, najstarsza 19:00 – 20:00)

 

Mażoretki – UWAGA pierwsze zajęcia organizacyjne odbędą się we wtorek 12 września o godz. 16:30 – ZAPRASZAMY NA TĘ GODZINĘ WSZYSTKIE GRUPY

WTOREK od 16:30 do 20:00 (młodsza 16:30 – 17:30, średnia 17:30 – 18:30, najstarsza 18:30 – 20:00)

CZWARTEK od 16:30 do 20:00 (młodsza 16:30 – 17:30, średnia 17:30 – 18:30, najstarsza 18:30 – 20:00)

 

Zajęcia Break dance dla najmłodszych

WTOREK od godz. 16:30

CZWARTEK od godz. 15:30

 

Zajęcia Plastyczne – Pan Cezary Sowa

PONIEDZIAŁEK GR I – 16:00 – 18:00 (kl. I, II, III)

WTOREK GR II – 14:00 – 16:00 (kl I, II, III)

WTOREK GR III – 16:00 – 18:00 (kl IV, V)

CZWARTEK GR IV – 15:00 – 18:00 (kl VI, VII, + Gimnazjum)

 

Zajęcia indywidualne – instrumenty dęte blaszane – Pan Bartłomiej Pięta

PONIEDZIAŁEK I ŚRODA od godz. 16:00 (w tym czasie mogą zgłaszać się nowe osoby na przesłuchania)

 

Zajęcia indywidualne – instrumenty dęte blaszane – Pan Stanisław Przygoda

PONIEDZIAŁEK I ŚRODA od godz. 16:00

 

Zajęcia indywidualne – flet – Pani Ewa Pięta

PONIEDZIAŁEK I ŚRODA od godz. 17:00

 

Zajęcia indywidualne – instr. perkusyjne – Pan Łukasz Kędziora

PONIEDZIAŁEK od godz. 17:00

ŚRODA od godz. 17:00

PIĄTEK od godz. 16:00

 

Joga dla dorosłych

WOREK godz. 18:00

 

Zajęcia indywidualne – instr. drewniane – Pan Wojciech Pyda
SOBOTA od godz. 09:00

 

ORKIESTRA

ŚRODA 19:00 – Duża orkiestra

SOBOTA 9:00 – Duża orkiestra

SOBOTA 11:30 – Mała orkiestra

 

Wszystkie zajęcia zaczynają się od poniedziałku 11 września 2017 r. prócz zajęć indywidualnych z Panem Bartłomiejem Piętą które rozpoczną się w środę 13 września.

Przedstawiony plan zajęć może ulec zmianie , o czym na bieżąco będziemy informować.

 

error: Treść chroniona!!