bajka2 mini

Bajka Teatr Skrzat – Asia w krainie baśni (foto.)

bajka2 miniW sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej odbyło się przedstawienie pt. ,,Asia w krainie baśni” w wykonaniu aktorów Teatru ,,Skrzat” z Krakowa. Na spektakl przybyły przedszkolaki oraz uczniowie najmłodszych klas szkół podstawowych z terenu Gminy Wręczycy Wielka. Młodzi widzowie mogli uczestniczyć w występie opowiadającym o niezwykłej przygodzie Asi, która za sprawą czarów znalazła się w krainie baśni. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spektaklu. Spotkały się ze skrzatem, lisem, czarodziejem, zegarem i pomagały Asi otwierać kluczem bramy do kolejnych krain. Na zakończenie publiczność mogła się wcielić w różne bajkowe postacie. Żywa reakcja publiczności oraz roześmiane buzie maluchów świadczyły o dobrej zabawie.

{gallery}2016/bajka2{/gallery}