separacja mini

Kabaret „Separacja”

separacja mini
Z okazji walentynek 12 lutego br. mieszkańcy naszej gminy i okolic mogli oglądać na scenie Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej błyskotliwą komedię omyłek, pełną nieporozumień oraz zabawnych intryg. Przedstawienie było opowieścią o nauczycielskim małżeństwie, które przeżywszy ze sobą ćwierć wieku wkracza w fazę nieuchronnego kryzysu. Joanna (Anna Lenczewska) i Patryk (Mariusz Marczyk) wystawiają sobie rachunki za przeżyte razem lata.

Zarzuty są śmieszne i banalne, ale szybko stają się impulsem do podjęcia decyzji o separacji. Bohaterowie knują swoje spiski, ale nikt z nich nie może wyjść zwycięsko. Pozorna wojna nieoczekiwanie ujawnia uczucia, które, jak się okazuje, wciąż mocno ze sobą wiążą skłóconych małżonków. Jednym słowem 2 godzinny spektakl „Separacja?” był czasem  doskonałej zabawy, porządnej dawki dobrego humoru oraz świetnej gry aktorskiej.

{gallery}2016/separacja{/gallery}