plakat obchody mini

Najbliższe wydarzenia

plakat obchody miniSerdecznie zapraszamy na uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród w V Konkursie Fotograficznym „Moja gmina w obiektywie” w dniu 05.11.2014 r. (środa) do Gminnego Ośrodka Kultury we Wręczycy Wielkiej.

W dniu 7 listopada br. (piątek) o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie pt. „Spotkajmy się po latach” , które odbędzie się w sali widowiskowej GOK. Na spotkaniu zaprezentowana będzie książka oraz film , wydane przez nasz Ośrodek Kultury z okazji jubileuszu 60 lat Gminnej Biblioteki Publicznej oraz 40 lat GOK we Wręczycy Wielkiej.

W dniu 9 listopada od godz. 15:00 zapraszamy na XVI Jesienny Koncert, na którym zaprezentują się wszyskie dzieci , które uczęszczają na zajęcia w GOK. Po zakończeniu koncertu – tort urodzinowy.