wyrwigrosz 2014 mini

Na wesoło! – Kabaret „Pod Wyrwigroszem”

wyrwigrosz 2014 mini20 października br. Gminny Ośrodek Kultury we Wręczycy Wielkiej wraz z Biblioteką Gminną rozpoczął obchody jubileuszy 40 lat GOK i 60 lat Biblioteki. Obchody zapoczątkował występ kabaretu „Pod Wyrwigroszem”, który zaprezentował wiele skeczy ze swojego repertuaru. Licznie zgromadzona widownia żywiołowo reagowała na dowcip jakim bawił Nas zaproszony kabaret. Do Wręczycy przyjechał cały skład kabaretu tj. Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski, Beata Rybarska oraz Andrzej Kozłowski.

Kabaret zaprezentował swoje najlepsze skecze m.in. „Donald marzy”, „Ona nie tańczy dla mnie”, „Telemarketing domowy”, „Na budowie”.

Kabaret pod Wyrwigroszem – polski kabaret założony w październiku 1990 z inicjatywy Maurycego Polaskiego i Łukasza Rybarskiego, absolwentów PWST w Krakowie. Początkowo grupa nosiła nazwę Somgorsi (obecną nazwę kabaret przyjął po reaktywacji w 1994).

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu

{gallery}2014/wyrwigrosz_2014{/gallery}