wiosna 2014 wyn mini

X Powiatowy Konkurs Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2014” – za nami (aktualizacja foto,video)

wiosna 2014 wyn mini15 kwietnia bieżącego roku w naszym ośrodku kultury miało miejsce uroczyste ogłoszenie wyników w X Powiatowym Konkursie Plastyki Obrzędowej „Wiosna 2014”. Uroczystość ogłoszenia wyników rozpoczęła się od krótkiego koncertu wychowanków ze studia piosenki , oraz młodych muzyków uczęszczających na zajęcia gry na instrumentach.

Podczas wręczenia nagród wszyscy zgormadzeni mogli spróbować potraw stołu wielkanocnego przygotowanego przez Koło Gospodyń Wiejskich z Grodziska.

W tegorocznej edycji konkursu zgromadzono ponad 650 prac. Wszystkie prace konkursowe biorą udział w wystawie pokonkursowej, która można oglądać w galerii Pryzmat naszego ośrodka.

Wszystkie osoby, które są laureatami w tegoroczne edycji a nie odebrały jeszcze swoich nagród mogą się zgłaszać do GOK-u codziennie do godz. 20. Prace nieodebrane do 28 kwietnia pozostają do dyspozycji organizatora.

Galeria zdjeć

{gallery}2014/wiosna_2014_wyniki{/gallery}